Current Boys Rosters

8th Grade Teams

A

 Ean Ackley

Josseph Jacobs

Curtis Johnson

Connor Stauff

Drew Kavanaugh

Samuel Ostrenga

Theodore Wagner

Quinten Weathers

Alton Williams

Danny Worrell


B1

Jasper Allaman

Connor Dahlberg

Luke Damm

Jayvion Lythjohan

Brady Rhoads

Leyton Ritchie

Tallen Ritschard

Jack Stegall

Jace Stolte

Gus Swingen


B2

Tyler Drogue

Aidan Hackl

Mason McMillan-Hafemeist

Parker Mosley

Austin Ouimette

Ben Polzin

Ceegan Rauls

Ryan Swanson

Lowan Wagner

Devail Washington


C (Teams to be split evenly by coaches)

Cayden Anhalt

Spencer Axness

Caleb Ayres

Grant Camp

Nathan Codlyn

Carter Fenner

Ben Gleiter

Joshua Grindle

Jacob Holland

Tyler Ingalls

Owen Kittleson

David Loess

Eamon McCulley

Joshua Nielson

Caden Updike

Joren Wilson

William Fuller 

7th Grade Teams

A

Dax Anderson

Franciso Arnold

Trystan Fry

Maxwell Glusick

Tyler Haney

Creed Moore

Carter Preston

Max Raimer

Ty Schaefer

Casey Wambach


B1

Mason Dahlberg

Elijah Gorman

Alex Klun

Josh Manke

Connor Veith

Noah Wenzl

Conner Whitaker

Cooper White


B2

Akhilesh Aswin

Jeffey Cambell

Deon Chambers

Ethan Frank

Cole Gilchrist

William Hannan

Gavin Meece

Reed Saugstad

Zachary Shoemaker




6th Grade Teams

A

Carter Jones

Brady Kaufman

Ezra KiIru

Brady Stelzer

Joshua Swanson

Jontay Taylor

Hudson Turek

Cole Updike

Van Vogler

Luke Wagner


B1

Fletcher Anderson

Dominic Arnold

Jackson Brye

Lincoln Checkai

Caden Cook

Antione Graves

Jayden Jones

Delmarkios Knight

Cameron Norman

Kane Peterson

Logan Spatola


B2

Tyler Beauclaire

Galvin Bruere

Carson Compton

Kaden Corteen

Jackson Fenner

Mason Husted

Jamarius Mack

Tanay Patel

Tyler Ritschard

Marquez Taylor


5th Grade Teams

A

Tommy Foy

Camden Glusick

William Jensen

Ben Kalberer

Christopher Kopotic

Nils Levander

Jack Marchese

Jaxson Pegeese

Braylon Peterson

Jahleel Weah


B

Sullivan Arnold

William Beversdorf

Iverson Fox

Trenton Liegel

Taylor Manuell

Ashton Pajerski

Tucker Perry

Kaden Seim

Lou Swingen


C  (Teams to be splt evenly by coaches)

Mason Alighieri

Anderson Auila

Adryon Bliss-Perdue

George Brockman

Cassen Brown

Isiah Dawson

Matthew Gratz

Antonio Graves

Austin Ingalls

Arush Karpe

William Kittleson

Jack Parker

Deacon Peterson

Thomas Sauer

Jace Umland